2016-2017 оқу жылының қорытындысы

Назарбаев Зияткерлік мектебіне түскен оқушылардың тізімі:

  1. Абжанов Арғын
  2. Абилова Аружан
  3. Абуалиев Алихан
  4. Ақтаукенова Сабина
  5. Амангелді Перизат
  6. Аржан Дінмұхамед
  7. Ахметов Даниал
  8. Ахметова Данель
  9. Әбдібек Бақтияр
  10. Әбжан Бауыржан
  11. Бағлан Бақтияр
  12. Байкенова Томирис
  13. Бейсенәли Санжар
  14. Бердикулов Даулетжан
  15. Ғилман Сырым
  16. Джартыбаев Аңсат
  17. Ерланұлы Ерасыл
  18. Ермек Дінмұхамед
  19. Жақсыбай Нұрасыл
  20. Жақсыбек Айбек
  21. Жалғасбай Назым
  22. Кабылденов Төрежан
  23. Каркинбаев Жандос
  24. Кенес Арыстан
  25. Кеңес Жания
  26. Кузенбаев Мерген
  27. Қажыбай Асқар
  28. Қайратқызы Индира
  29. Қалдыбай Досжан
  30. Қаратаева Жазира
  31. Қатбек Арсен
  32. Қуаныш Іңкәр
  33. Мағзұм Абылайхан
  34. Нунұлы Әбубәкір
  35. Ораз Әмина
  36. Оңғарбаев Дамир
  37. Өзбекбай Аяжан
  38. Рахымбердиев Хамза
  39. Сақташев Бақтияр
  40. Серік Мәдина
  41. Серікбаева Диана
  42. Сопығали Уәли
  43. Сулейменова Аделя
  44. Тілеумұратин Жалғас
  45. Ілесбек Әділ
  46. Умбеталиев Нұрмұхамед
  47. Уразалина Айымгүл
  48. Утесинова Әмина
  49. Фазылова Хадиша
  50. Шохан Ақнұр

Білім инновациялық лицейіне түскен оқушылардың тізімі:

  1. Абжанов Арғын
  2. Аржан Дінмұхамед
  3. Ахметов Даниал
  4. Балтабек Мағжан
  5. Бейсенәли Санжар
  6. Габдрашид Жұлдыз
  7. Ғилман Сырым
  8. Есенов Қайсар
  9. Жақсылық Санжар
  10. Жумагельдинов Даниал
  11. Жүнісбек Ақерке
  12. Капен Жәнібек
  13. Қажыбай Асқар
  14. Қапиз Мирад
  15. Марат Саяжан
  16. Нунұлы Әбубәкір
  17. Сақташев Бақтияр

Дарынды балаларға арналған №9 «Зерде» мектебіне түскен оқушылардың тізімі:

  1. Айтхожин Әмірхан
  2. Бариев Абзал
  3. Естияр Айша
  4. Кашкалдакова Эльнура
  5. Мәдиұлы Сұлтанбейбарыс
  6. Рахимбаева Томирис
  7. Сағынтай Біржан
  8. Сенбай Мирас
  9. Серік Нұрдәулет
  10. Тлеуғазиев Ерәділ
  11. Төлеген Назым
  12. Шайзада Анар

Республикалық физика-математика мектебіне түскен оқушылардың тізімі:

  1. Арғын Айбарыс
  2. Бердіғұлов Даулетжан
  3. Абжанов Арғын
  4. Тлеумұратин Жалғас
  5. Ақтаукенова Сабина
  6. Балтабек Мағжан
  7. Жалғасбай Назым
  8. Жартыбаев Аңсат
  9. Қажыбай Асқар
  10. Ілесбек Әділ
  11. Нунұлы Әбубәкір
  12. Төлеген Назым
  13. Аржан Дінмұхамед
  14. Әбжан Бауыржан
  15. Бейсенәли Санжар
  16. Абдулла Әли
  17. Шәріпбай Динара
  18. Өзбекбай Аяжан

РФМШ-ға грантқа түскен 7-8-9 сынып оқушыларының тізімі: 

  1. Тұрдыбек Жебе
  2. Сабыржан Айгерім
  3. Умурзакова Арна
  4. Мажикенова Айгерім
  5. Болатбек Батырхан
  6. Бөгенбай Нұрмұхамед
  7. Ғазизов Нұрбол
  8. Даулова Ботагөз
  9. Мезинцев Арсен
  10. Мырзабек Аймен
  11. Сыздықов Думан
  12. Шәріпхан Ерсайын

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *